Apple Special Event 2018

Apple včera představil nové generace iPhonů a AppleWatch.

Nové iPhony (zleva) Xr, Xs a Xs MAX 

Apple, společnost známá hlavně díky svému designu telefonů, počítačů a podobné elektroniky. Tato společnos měla včera speciální událost, představení nových iPhonů a Apple Watch.

iPhone XS

Novinka, na kterou se spoustu lidí těšila, nová řada iPhonu, vylepšená verze X, XS.
Rozdíl je hlavně ve vylepšené kameře a pevnějším displayi, který je nyní více ekologicky zpracovaný. Bude nabízen v 64, 128 a 256GB verzi. Jak je na obrázku vidět, k dispozici bude Bílá, Vesmírně Šedá a nová Zlatá barva. Cenově začíná od 999$ (21 835 Českých Korun).

iPhone XS MAX

Jedná se o klasickou plusovou verzi iPhonu, takže vlastně jen větší display. Možnosti barev a úložiště zůstávají. Jeho cena začíná na 1099$ (24 020 Českých Korun).

iPhone XR

Další novinkou je iPhone XR. Je to podobné, jako dřívější iPhone 5c, defakto levnější verze. Předek má jako iPhone X, má však trochu horší display. Kamera je stejná, jako na iPhonu 8. Tento model má spoustu barevných kombinací: červenou, žlutou, bílou, růžovou, matně černou a modrou. Úložiště je stejné, jako u předchozích. Jeho cena začíná na 750$ (16 381 Českých Korun).

Apple Watch Series 4

V poslední řadě tu máme nové applewatch, které opět přínáší nové funkce. Byl přidál lepší gyroskop, takže nyní applewatch detekuje pád. Pokud pád applewatch detekují, automaticky se zobrazí zpráva, zda jste v pořádku a nechcete zavolat na tísňovou linku. Dále byl vylepšen software těchto hodinek a nové chronografy vypadají fantasticky. Vejde se na ně více informací a stávají se více „user-friendly“.
Jejich cena začíná na 460$ (10 040 Českých Korun).