Konec YouTube Kariéry Jirky Krále?

Dnes byl vysílán živý livestream. Na konci tohoto livestreamu, nás čekala velmi špatná zpráva. Jirka veřejně oznámil něco, co šokovalo spoustu jeho fanoušků.


„V nejlepším je dobré přestat“, to jsou slova milionového českého youtubera Jirky Krále.
Jirka začínal jako minecraft lets player. V té době se jeho kanál pohyboval okolo 200 odběratelů. Kromě minecraftu pokračoval hraním i jiných her, poté točil vlogy a youtube komunita si ho začala všímat. Vybudoval si komunitu lidí, co ho podporovala, sledovala a sdílela.
Jirka začal navazovat různé spolupráce (např. série s Gejmrem). Sledující mu pořád narůstali a jednoho dne došlo na jeho kanále k dovršení 1 milionu odběratelů. Po tomto symbolickém čísle Jirka připravil speciál, živé vysílaní: Byl jsem Youtuber. Společně s ostatními youtubery si připomínal, jak začínal, jak to dále pokračovalo. Na konci Jirka oznamuje, že je třeba posunout se dál, posunout se dál v cestě. Po šesti letech se Jirka rozhodl ukončit jeho youtube kariéru. 

Pro spoustu lidí je to smutné téma, ale je dobré, dát si nový cíl a starou kapitolu ukončit. Za celý TSZone Team můžeme Jirkovi popřát jen hodně štěstí do dalších projektů.