Nábory

Od 1.1.2020 probíhá nábor na pozici TS3 Support. Nábor se skládá z dvou kol, formulářové a pohovorové. TS3 Support má za úkol primárně věnovat se uživatelům a pomáhat. S tím souvisí, že by měl být aktivní a otevřený řešení jakýchkoli problémů.

Pokud máte stále zájem, vyplňte prosím patřičné téma na forum.tszone.cz. Skládá se ze základních otázek a znalostí, které by měl TS3 Support určitě mít. Formulář není časově omezen a čas vůbec není brán v potaz. Všechny informace jsou dohledatelné.

Přejeme hodně štěstí, začít můžeš ZDE

Od 1.1.2020 probíhá nábor na pozici Správce Externí komunity. Narozdíl od TS3 Supporta zde není formulářová část, zato jsou potřeba mnohonásobně větší znalosti. Náplní práce Správce je věnovat se externímu TS3 Serveru, který patří jedné z našich komunit. Budete fungovat jako spojka mezi vedením TSZone a šéfem externí komunity, řešit jejich technické problémy a zapisovat chyby. V případě zájmu prosím napište na mail info@tszone.cz a do kopie dejte soukup@tszone.cz. Jako předmět uveďte „Správce“. Děkujeme za zájem a těšíme se na případnou spolupráci.